PAKUJEMY CIASTECZKA - PROJEKT OZNAKOWANIA PRODUKTÓW DLA MERAKI BAR

Mam ogromną przyejemność współpracować z właścicielką Meraki Bar Anią Brychcy-Szymańską.
Wraz z Anią opracowałyśmy system oznakowania produktów  Meraki Bar.
Naklejki mają współgrać z istniejącym minimalistycznym wystrojem wnętrza baru, przyjętą kolorystyką oraz wykorzystywać piękne logo zaprojektowane przez Ryszarda Szymańskiego.


Naklejki na ciasteczka:
Dodatkowe naklejki do zamykania torebArchitekt wnętrz Szczecin? Kolorama! Architekt wnętrz! 
Pracownia architektoniczno-projektowa kolorama to doświadczony zespół.
Pracownia architektoniczna kolorama od 2012 roku zajmuje się obsługą inwestycji w zakresie projektu wnętrz. Myslisz projekt wnętrz Szczecin mówisz Kolorama.
Oferujemy kompleksowe projekty mieszkań jak i projekty wnętrz lokali usługowych. Mamy szerokie doświadczenie; chętnie wykonamy dla Ciebie projekt kawiarni, projekt restauracji, projekt gabinetu kosmetycznego, projekt kuchni, projekt łazienki...
Od małych prywatnych po większe publiczne przestrzenie staramy się szukać balansu pomiędzy materiałami, formami, kolorami ich relacją z otoczeniem.W ramach projektu przygotowujemy koncepcję rozwiązania plastycznego wraz z wariantami kolorystyki, plany układu funkcjonalno-przestrzennego. Projekt obejmuje także dobór materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia i dekoracji. Przygotowujemy szczegółowe rysunki techniczne dla wykonawców, a dla klienta listę zakupów...Nasza praca nie ogranicza się jedynie do stworzenia dokumentacji projektowej, wychodzimy zza biurka; jesteśmy  obecni na budowie we wszystkich etapach projektu - od inwentaryzacji lokalu do końca realizacji projektu.

Komentarze

 1. Bardzo dobry pomysł z naklejkami na pudełko. Czy na tych naklejkach jest też zapisywana informacja o terminach przydatności?

  Minimalistyczny styl dobrze współgra z charakterem opakowania.Taka etykieta na pudełko mogłaby być też użyta w miejscu gdzie pudełko jest zamykane, wtedy byłby to rodzaj zabezpieczenia/zaplombowania poprodukcyjnego.

  Naklejki na torebki foliowe z logo dopełniają całości. Klasyczny okrąg - praktyczny w naklejaniu. Gratuluję pomysłu i wykonania. Zapraszam do zaglądania na stronę z naszymi rozwiązaniami w zakresie oznaczania produktów. Może coś zainspiruje. Wkrótce będzie tam jeszcze więcej naszych opcji produkcyjnych.

  http://polinal.com.pl/

  Pozdrawiam, Andrzej Łukomski, POLINAL - Oznaczamy produkty

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Biel, beż, róż i już!

Dom w odcieniach miodu...