DELI - POLSKIE DELIKATESY W HADZE - projekt wnętrz sklepu

Nasza wizyta w Hadze, relacjonowana dotąd jedynie w formie fotoreportażu, znalazła podsumowanie w koncepcji wnętrz.
Po uzgodnieniach - z właścicielami piekarni i sklepu z asortymentem polskich towarów - dotyczących rozwiązań funkcjonalnych, charakteru wnętrza, kolorystyki powstał projekt.
Pani Kasia i pan Adam - właściciele Deli- przekazali nam dzisiaj pozytywną informację -
akceptują zaproponowane rozwiązanie!
Możemy zatem pozwolić sobie na publikację opracowywanych wcześniej rysunków.
Gama kolorystyczna wnętrz sklepu:

Gamę tworzy zestaw stonowanych, kolorów kojarzących się z ziemią, liśćmi szałwi i oliwki, fioletem śliwek.
Od najjaśniejszych kolorów piasku i kredy poprzez  kolor khaki, oliwkowy po ciemniejsze odcienie oberżyny, śliwek, węgiel.
Dopełnieniem kompozycji kolorystycznej jest jasne drewno brzozowe.
Marchewkowo-pomarańczowy, energetyczny akcent kolorystyczny został zastosowany w rejonie kącika zabaw dla najmłodszych.

Głównym pomysłem definiującym charakter wnętrza jest wzór "jodełki".
Wzór "jodełki" zastosowałam na posadzce jak i na stropie. Na posadzce w jodełkę układają się popielate płytki klinkierowe, na stropie świetlówkowe oprawy świetlne.
Do zobaczenia wkrótce!


Architekt wnętrz Szczecin? Kolorama! Architekt wnętrz! 
Pracownia architektoniczno-projektowa kolorama to doświadczony zespół.
Pracownia architektoniczna kolorama od 2012 roku zajmuje się obsługą inwestycji w zakresie projektu wnętrz. Myslisz projekt wnętrz Szczecin mówisz Kolorama.
Oferujemy kompleksowe projekty mieszkań jak i projekty wnętrz lokali usługowych. Mamy szerokie doświadczenie; chętnie wykonamy dla Ciebie projekt kawiarni, projekt restauracji, projekt gabinetu kosmetycznego, projekt kuchni, projekt łazienki...
Od małych prywatnych po większe publiczne przestrzenie staramy się szukać balansu pomiędzy materiałami, formami, kolorami ich relacją z otoczeniem.W ramach projektu przygotowujemy koncepcję rozwiązania plastycznego wraz z wariantami kolorystyki, plany układu funkcjonalno-przestrzennego. Projekt obejmuje także dobór materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia i dekoracji. Przygotowujemy szczegółowe rysunki techniczne dla wykonawców, a dla klienta listę zakupów...Nasza praca nie ogranicza się jedynie do stworzenia dokumentacji projektowej, wychodzimy zza biurka; jesteśmy  obecni na budowie we wszystkich etapach projektu - od inwentaryzacji lokalu do końca realizacji projektu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Biel, beż, róż i już!

Dom w odcieniach miodu...